Forum www.wolumen.com.pl Strona Główna www.wolumen.com.pl
forum www.wolumen.com.pl
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

problem z guzikami w se k700i

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.wolumen.com.pl Strona Główna -> Telefony komórkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość






PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 12:40 am    Temat postu: problem z guzikami w se k700i Odpowiedz z cytatem

Witam!
mam problem z guzikami,ktore nagle przestały działac na szczescie nie wszystkie ale to i tak problem bo nie moge wysłac sms'a ani dzwonić,telefon nie został w zaden sposób uszkodzony,nie spadł,nie został zalany,i nagle podczas uzytkowania poprostu nie działa poprawnie.
dlatego prosze o wskazowke dlaczego tak sie stało?
i ile ewentualnie kosztowałaby naprawa?
za wszystkie odpowiedzi z góry dziekuje.

aha zapomnialem dodac ze zdjąłem obudowe i przetarłem wacikiem nasaczonym spirytusem ale nie to nie dało.
Powrót do góry
micbuc
Starszy żołnierz


Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 5

PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że nikt nie pomoże Ci lepiej, jak autoryzowany serwisant... W Warszawie jest ich przynajmniej trzech...

Centrum GSM - Sienna 39
tel. 022 6547930

DMS - Prymasa Tysiąclecia 76 D
tel. 022 8776176

Germanos - Pl. Konstytucji 6
tel. 022 6222666

Powodzenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.wolumen.com.pl Strona Główna -> Telefony komórkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group