Forum www.wolumen.com.pl Strona Główna www.wolumen.com.pl
forum www.wolumen.com.pl
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Układy scalone do Bose Compainion 5

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.wolumen.com.pl Strona Główna -> GIEŁDA ELEKTRONICZNA WOLUMEN
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
saimon
Gość





PostWysłany: Nie Mar 25, 2012 3:18 pm    Temat postu: Układy scalone do Bose Compainion 5 Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich forumowiczów serdecznie.

Mam mały problem jak się domyslacie,odnosnie nabyłem sprzęt przywieziony z USA Jest to jak wyżej napisałem BOSE COMPAINION 5 i mam w nim uszkodzone 3 układy scalone.
I tu zaczyna się problem,byłem w serwisie ogólnym że tak to nazwę ale ludzie znają sie na rzeczy.
Zrobiłem ekspertyzę dokładną i okazuje sie ze układy scalone sa oznaczone kodem,mało tego nie moge tego nigdzie znalesc.Ani ja ani gosciu z serwisu.
Błagam was poradzcie coś.Jak mogę to znalesc i czy ktos miał podobny problem.Pozdrawiam liczę na pomoc.[/size]
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.wolumen.com.pl Strona Główna -> GIEŁDA ELEKTRONICZNA WOLUMEN Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group