Forum www.wolumen.com.pl Strona Główna www.wolumen.com.pl
forum www.wolumen.com.pl
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

UWAGA na firmę BAJEX ze Szczytna - Naprawa głośników

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.wolumen.com.pl Strona Główna -> GIEŁDA ELEKTRONICZNA WOLUMEN
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość






PostWysłany: Nie Maj 26, 2013 7:24 pm    Temat postu: UWAGA na firmę BAJEX ze Szczytna - Naprawa głośników Odpowiedz z cytatem

Witam . Przestrzegam wszystkich przed oddawaniem głosników do regeneracji firmie "BAJEX" ze Szczytna !!! W grudniu 2012 r zmarł właściciel Pan Olczak . Prawdziwy , uczciwy spec w temacie [*] . Pod tą samą nazwą próbuje działać jego pasierb Maciej M. . Ostatnio ,aby odebrać mój sprzęt musiałem zaangażować Komendę Policji w Szczytnie . Gówniarz pobrał na Wolumenie moje Eminence Omega Pro do naprawy i kontakt na 2 miesiace się urwał, nie odbierał telefonów , nie odpisywał na SMS-y , ani na e-maile w siedzibie firmy na ulicy Odrodzenia 18 pozdejmował wszelakie nr. kontaktowe . Dopiero interwencja Policji spowodowała , że głośniki odesłał zgrzebane nie naprawione . Szczyl jeden. Mam nadzieje , że nie pojawi się już na Wolumenie gówniarz bo go opluje. Ciekaw jestem ile osób ma ten sam problem , ja odzyskałem. Jak ktoś ma z nim taki problem , chętnie podziele się namiarami na pomocną Pania Dzielnicową ze Szczytna , której serdecznie dziękuję za pomoc w odzyskaniu sprzętu.
Powrót do góry
barcelonaa@o2.pl
Gość





PostWysłany: Pon Cze 03, 2013 5:50 pm    Temat postu: Re: UWAGA na firmę BAJEX ze Szczytna - Naprawa głośników Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Witam . Przestrzegam wszystkich przed oddawaniem głosników do regeneracji firmie "BAJEX" ze Szczytna !!! W grudniu 2012 r zmarł właściciel Pan Olczak . Prawdziwy , uczciwy spec w temacie [*] . Pod tą samą nazwą próbuje działać jego pasierb Maciej M. . Ostatnio ,aby odebrać mój sprzęt musiałem zaangażować Komendę Policji w Szczytnie . Gówniarz pobrał na Wolumenie moje Eminence Omega Pro do naprawy i kontakt na 2 miesiace się urwał, nie odbierał telefonów , nie odpisywał na SMS-y , ani na e-maile w siedzibie firmy na ulicy Odrodzenia 18 pozdejmował wszelakie nr. kontaktowe . Dopiero interwencja Policji spowodowała , że głośniki odesłał zgrzebane nie naprawione . Szczyl jeden. Mam nadzieje , że nie pojawi się już na Wolumenie gówniarz bo go opluje. Ciekaw jestem ile osób ma ten sam problem , ja odzyskałem. Jak ktoś ma z nim taki problem , chętnie podziele się namiarami na pomocną Pania Dzielnicową ze Szczytna , której serdecznie dziękuję za pomoc w odzyskaniu sprzętu.
Jezeli mozna prosic o kontakt z pania dzielnicowa to chetnie skorzystam mam ten sam problem z tym pseudo rzemieslnikiem. ( Barcelonaa@o2.pl)
Powrót do góry
Pawel
Gość





PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 11:17 am    Temat postu: Gdzie oddac głośniki do regeneracji/naprawy Odpowiedz z cytatem

Kiedyś oddawałem właśnie do szczytna, ale z tego co słysze... nie warto.
Prosze o zarekomendowanie osoby potrafiącej profesjonalnie naprawić (wymienić zawieszenie, cewkę) głośnik...
pozdrawiam
Paweł
Powrót do góry
Nowy
Gość





PostWysłany: Sob Maj 24, 2014 10:47 pm    Temat postu: naprawa Odpowiedz z cytatem

jeżeli ktoś chce mieć naprawione głosniki proszę o kontakt e-mail:xxpiotr123xx@tlen.pl
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.wolumen.com.pl Strona Główna -> GIEŁDA ELEKTRONICZNA WOLUMEN Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group