Forum www.wolumen.com.pl Strona Główna www.wolumen.com.pl
forum www.wolumen.com.pl
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy mogę handlować sprzętem na wolumenie ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.wolumen.com.pl Strona Główna -> GIEŁDA ELEKTRONICZNA WOLUMEN
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andrzej Wieszczecinski
Gość





PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 3:18 pm    Temat postu: Czy mogę handlować sprzętem na wolumenie ? Odpowiedz z cytatem

Mam kilka pytan.Chciałbym handlowac na giełdze na wolumenie sprzetem F.TONSIL.)Czy istnieje taka możliwosc.)Jaki koszt jest za wynajecie stojiska.)Czy handluje ktos F.TONSIL.)Czy jest zainteresowanie tą Firmą.)ILe mniewiecej Firm handluje głosnikami i kinami domowymi.rosze o szybką odp.
Powrót do góry
SeBo83
Gość





PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 5:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiscie ze istnieje taka mozliwosc, najlepiej przejechac sie na gielde w sobote lub niedziele i sie osobiscie dowiedziec
Powrót do góry
_zajac34
Gość





PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 3:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na gieldzie jest bardzo duze zainteresowanie glosnikami i kinami domowymi. Koszty zwiazane z wynajeciem stoiska sa nie duze, mozna nawet znalesc stoisko za 200zl. pozdrawiam
Powrót do góry
zbbyszk0
Gość





PostWysłany: Nie Paź 29, 2006 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co wiem to chyba nikt nie handluje sprzetem F.TONSIL wiec zapraszamy Smile)
Powrót do góry
Wanda
Gość





PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja handluje i nie zapraszamy konkurencji Sad
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.wolumen.com.pl Strona Główna -> GIEŁDA ELEKTRONICZNA WOLUMEN Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group