Forum www.wolumen.com.pl Strona Główna www.wolumen.com.pl
forum www.wolumen.com.pl
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

simlock z samsunga t809

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.wolumen.com.pl Strona Główna -> Telefony komórkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ANITA
Gość





PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 1:33 pm    Temat postu: simlock z samsunga t809 Odpowiedz z cytatem

czy ktos wie jak moge sciagnac simlocka z samsunga t809 ?? oddalam do serwisu i mowia ze nie potrafia Confused z gory dzieki moje gg 4485856
Powrót do góry
piter
Gość





PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zajzyj tutaj http://www.tweaks.pl/news-570.html
Powrót do góry
bujaka
Gość





PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proponuje to :
Ściąganie simlocka z wielu Samsungów

1. Wyłącz telefon i włóż kartę SIM innego operatora(nie tego operatora, którego karty działają).
2. Jak wyskoczy napis, że zła karta to wklep *#9998*3323# i jak wyskoczy napis do wciśnij exit(prawym softkeyem). Wybierz malloc fail. Twój telefon się zrestartuje i uruchomi z włożoną kartą SIM, która przedtem nie chciała działać.
3. Wyświetli się nazwa operatora, którego kartę SIM włożyłeś.
4. Wpisz *0141# i wciśnij zieloną słuchawkę. Powinien się pojawić napis, że Twój telefon został spersonalizowany.
5. Wyłącz telefon i włóż inną kartę SIM.
6. Włącz telefon i jak zapyta o kod podaj osiem zer(00000000).

Opis był sprawdzany przez wielu userów, jednak ja nie sprawdzałem i nie ponoszę odpowiedzialności za ew. szkody(choć nie powinno być żadnych).

PS. Po wykonaniu 1 i 2 punktu można korzystać z karty innego operatora, jednakże gdy wykona się WSZYSTKIE punkty to simlock jest ściągnięty na stałe
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.wolumen.com.pl Strona Główna -> Telefony komórkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group