Forum www.wolumen.com.pl Strona Główna www.wolumen.com.pl
forum www.wolumen.com.pl
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

zmiana softu Nokia 6230

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.wolumen.com.pl Strona Główna -> Telefony komórkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gunio
Gość





PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 1:41 pm    Temat postu: zmiana softu Nokia 6230 Odpowiedz z cytatem

Witam Kupiłem na allegro Nokie 6230 [jako modem do EDGE] ale jak się okazało zasieg zależy od kaprysu telefonu. Poszedłem z nim do komisu powiedziano mi że winny może byc soft lub końcówka mocy. Postanowiłem spróbować wymienić soft na własna ręke. SZukałem softów i flasherów w google ale nie znalazłem nic treściwego oprucz waszego forum. Prosze pomózcie. Jakich programów mam uzyć, skąd je ściągnąć i gdzie moge dorwać soft. Mam kabel DKU-2 [pod USB].

P.S. Jeżeli waszym zdaniem za brak zasięgu odpowiada cos innego to napiszcie co to moze być.

Z góry dzięki.
Powrót do góry
pim
Gość





PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Softu nie zmienisz kablem DKU-2. jak gubi zasięgo to zobaczy czy "jak go nie ma" czy jest sieć na wyszukiwaniu ręcznym...
Powrót do góry
gunio
Gość





PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki. A gdzie znajde wyszukiwanie ręczne?? i jeszcze jedno czy za pomocą kabelka DKU-2 moge policzyć sumy kontrolne bo dowiedziałem się że to też mogło by pomóc.
Powrót do góry
pim
Gość





PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sumy kontrolne czyli FAID liczy liczy sie dla modeli DCT3 a 6230 to DCT4. wyszukiwanie ręczne znajduje sie w ustawienaich>ustwiena telefonu> wybór sieci
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.wolumen.com.pl Strona Główna -> Telefony komórkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group