Forum www.wolumen.com.pl Strona Główna www.wolumen.com.pl
forum www.wolumen.com.pl
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Poszukuję stoiska na handel

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.wolumen.com.pl Strona Główna -> GIEŁDA ELEKTRONICZNA WOLUMEN
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adam
Gość





PostWysłany: Pon Mar 13, 2006 4:54 pm    Temat postu: Poszukuję stoiska na handel Odpowiedz z cytatem

witamoszukuje miejsca na handel niedzielny zy mają Państwo w swojej bazie miejsca do odkupienia.roszę o informacje z góry dziękuje może są pawilony wolne.
Powrót do góry
GazdA
Gość





PostWysłany: Wto Mar 21, 2006 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witka informacje o stanowiskach do odkupienia znajduja sie u kierownika targowiska, Smile jezeli jednak mialbys problem to ja mam jedno stanowisko do odkupienia, pozdrooo !!!! Laughing
Powrót do góry
kramer
Gość





PostWysłany: Czw Mar 23, 2006 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez mam stanowisko do odkupienia napewno u mnie bedzie taniej Smile Razz
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Sro Mar 29, 2006 7:26 am    Temat postu: Re: Poszukuję stoiska na handel Odpowiedz z cytatem

adam napisał:
witamoszukuje miejsca na handel niedzielny zy mają Państwo w swojej bazie miejsca do odkupienia.roszę o informacje z góry dziękuje może są pawilony wolne.

Osobiscie posiadam 2 miejsca handlowe, wiec jak cos to wal do mnie ELO ! Smile
Powrót do góry
adam
Gość





PostWysłany: Wto Kwi 04, 2006 4:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wielki dzieki bardzo mi pomogliscie, jezeli nie uda sie w adminisracji to odezwe sie do was
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.wolumen.com.pl Strona Główna -> GIEŁDA ELEKTRONICZNA WOLUMEN Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group